CENTRUM WALZEL - mezimestí / est. 1852

Cart

+420 702 208 528

Cart

Přípravný kurz k získání ZP

02. 06. 2024 · Střelnice

Zveme vás na přípravný kurz k získání zbrojního průkazu

Tento kurz je určen pro skupiny uchazečů, kteří budou proškoleni k základním pravidlům bezpečného zacházení se střelnými zbraněmi. Tento druh přípravy je v první řadě zaměřen na úspěšné zvládnutí zkoušky odborné způsobilosti. 

Kurz obsahuje vše potřebné – pronájem střelnice, instruktory, ochranné pomůcky (brýle, sluchátka), terče, terčové záslepky, půjčení zbraní, střelivo.

Po absolvování prvního kurzu nabízíme opakování těsně před termínem zkoušky pro oživení nabitých zkušeností za zvýhodněnou cenu. Podmínkou pro uznání zvýhodněné ceny je konání obou kurzů v době kratší 6 měsíců.

Cena prvního kurzu 2200Kč
Cena druhého kurzu po absolvování prvního kurzu 1900Kč

Délka kurzu je cca 7 hodin a vedou ho zkušení instruktoři s dlouholetou praxí. 

Čas: 10:00 - 17:00

V ceně je kurzu je oběd ve Švejk restaurantu ve stejné budově. 

Průběh kurzu:

V úvodní části se uchazeči seznámí se základními prvky zákona o zbraních ve vztahu ke zkouškám odborné způsobilosti a budou jim zodpovězeny případné dotazy k testovým otázkám nebo k zákonu o zbraních. Předpokladem je již znalost otázek a zákona o zbraních. V dalších krocích je vysvětlena problematika bezpečné manipulace se zbraní a následně předvedena instruktorem. Následuje praktické procvičení a zodpovězení dotazů. Tímto způsobem jsou procvičeny všechny dovednosti se zbraní, tak jak ukládá zákon. Po zvládnutí bezpečné manipulace, která je součástí zkoušek se přikročí ke střeleckým cvičením.

Doporučujeme navštívit webové stránky www.zbranekvalitne.cz nebowww.zbrojniprukazy.cz kde naleznete veškeré informace ohledně zbrojních průkazů (podmínky pro získání ZP, ceny a poplatky i testové otázky)

Přihlásit se na kurz můžete na telefonu 724 351 801, nebo na emailu - zbrojniprukaz@walzel.cz

Počet osob na kurzu je omezen. Rezervace nutná!

TERMÍNY ZKOUŠEK 2024:  

30. 5.

25. 7.

26. 9.

28. 11.
TERMÍNY PŘÍPRAVNÝCH KURZŮ NA ZBROJNÍ PRŮKAZ 2024:  

5. 5.

2. 6.

7. 7.

4. 8.

1. 9.

6. 10.

3. 11.

1. 12.ZKOUŠKY Z ODBORNÉ ZPŮSOBILOSTI

Zkouška se skládá ze dvou částí - teoretická a praktická. Teoretická část (test) se píše v SALONU WALZEL. Po úspěšném zvládnutí teoretické části postupujete k praktické části zkoušky, která se odehrává na STŘELNICI v prvním patře. Čekat, až na vás přijde řada můžete v restauraci, kde je pro vás zajištěn veškerý servis a komfort.

V případě, že se vám nepodaří teoretická část zkoušky, tak u nás platíte pouze poplatek za teoretickou část, nikoliv celý poplatek.

Při úspěšné složení zkoušky na naší střelnici od nás dostanete poukaz na půl hodiny na naší střelnici ZDARMA. Dále máte možnost stát se naším VIP členem střelnice, které Vám přináší slevu 30% na střelnici a další výhody při nákupu zbraní - členství je ZDARMA.

Jsme GOLD partner České Zbrojovky a jediná prodejna zbraní v širokém okolí, kde si můžete zbraň před zakoupením vyzkoušet. S výběrem zbraně Vám rádi poradíme a pomůžeme s veškerou legislativou.


Potřebujete poradit nebo chcete více informací?

+420 724 351 801