CENTRUM WALZEL - mezimestí / est. 1852

Cart

+420 702 208 528

Cart

Farma Wenet

Farma Wenet, Kladská 346, 550 01 Broumov

Láká Vás dovolená na farmě? Chtěli byste si zkusit jaké to je postarat se o zvířátka, poznat je více, a zároveň poznat krásu zdejšího okolí?

Na naší farmě máte možnost se ubytovat, a to v nově zrekonstruovaných prostorách. K dispozici pro Vás je ložnice, prostorná koupelna s vanou i sprchovým koutem, včetně pračky, obývací prostor s otevřenou plně vybavenou kuchyní, s krbem a spaním na peci. Auto lze zaparkovat přímo u farmy. Cca 15 minut chůze od farmy je autobusové i vlakové nádraží, přístupnost je dobře zajištěna. Také centrum Broumova s restauracemi a obchody je od naší farmy cca 20 minut chůze.

Naše farma je obklopena nádherným prostředím zdejších hor a kopců. Můžete podnikat nezávisle výlety do okolí, do Broumovských stěn, do nedalekých Adršpašsko-Teplických skal, navštívit klášter v Broumově, soubor zdejších kostelů a jiných památek. V blízkosti je i hraniční přechod do Polska, kde můžete navštívit národní park Stolové hory.

A samozřejmě můžete být s námi na farmě, u zvířátek, poznat je blíže a zažít tak zážitek, který Vás obohatí. Naše farma je vhodná jak pro jednotlivce, tak i pro celou rodinu.

Kontaktní informace

Martin Weber
Tel.: 777 699 588
wenet@seznam.cz

Potřebujete poradit nebo chcete více informací?

+420 777 699 588

wenet@seznam.cz

sat

Farma Wenet, Kladská 346, 550 01 Broumov

Podobné ubytování v okolí