CENTRUM WALZEL - mezimestí / est. 1852

Cart

+420 702 208 528

Cart

Kurz pro získání zbrojního průkazu

Základní přípravný kurz k získání zbrojního průkazu

 Tento kurz je určen pro skupiny uchazečů, kteří budu proškoleni k základním  pravidlům bezpečného zacházení se střelnými zbraněmi. Tento druh přípravy je v první řadě zaměřen na úspěšné zvládnutí zkoušky odborné způsobilosti.

 Kurz u nás si užijete! Naším cílem je abyste na kurzu získali potřebné informace a dovednosti, naučili se střílet, ale zároveň si kurz užili a byl pro vás zážitkem. Zastřílíte si na střelnici 25m s inteligentním terčovým systémem, 50m střelnici s projekčním terčovým systémem a na 16m interaktivní projekční střelnici. Nejmodernější komplex krytých střelnic ve střední Evropě.

 Kurz obsahuje vše potřebné – pronájem střelnice, instruktora, ochranné pomůcky (brýle, sluchátka), terče, terčové záslepky, půjčení zbraní, střelivo.

Po absolvování prvního kurzu nabízíme opakování těsně před termínem zkoušky pro oživení nabitých zkušeností za zvýhodněnou cenu. Podmínkou pro uznání zvýhodněné ceny je konání obou kurzů v době kratší 6 měsíců.

Cena prvního kurzu  2200Kč

Cena druhého kurzu po absolvování prvního kurzu 1900Kč

Délka kurzu je cca 8 hodin a vedou ho zkušení instruktoři s dlouholetou praxí. V ceně je občerstvení – hlavní jídlo, káva a nealko nápoje.

 Průběh kurzu:

 V úvodní části se uchazeči seznámí se základními prvky zákona o zbraních ve vztahu ke zkouškám odborné způsobilosti a budou jim zodpovězeny případné dotazy k testovým otázkám nebo k zákonu o zbraních. Předpokladem je již znalost otázek a zákona o zbraních. V dalších krocích je vysvětlena problematika bezpečné manipulace se zbraní a následně předvedena instruktorem. Následuje praktické procvičení a zodpovězení dotazů. Tímto způsobem jsou procvičeny všechny dovednosti se zbraní, tak jak ukládá zákon. Po zvládnutí bezpečné manipulace, která je součástí zkoušek se přikročí ke střeleckým cvičením.

 Doporučujeme navštívit webové stránky www.zbranekvalitne.cz nebo www.zbrojniprukazy.cz kde naleznete veškeré informace ohledně zbrojních průkazů (podmínky pro získání ZP, ceny a poplatky i testové otázky)

 TERMÍNY KURZŮ

  • Pro 1 osobu

Potřebujete poradit nebo chcete více informací?

+420 724 351 801

Podobné zážitkové balíčky