CENTRUM WALZEL - mezimestí / est. 1852

+420 702 208 528

Bowlingové turnaje

15. 09. 2015 · Bowling Bar

Rádi  bychom Vás pozvali k účasti na třetím bowlingovém turnaji firem v Centru Walzel v Meziměstí.

 Vy,  Vaši  zaměstnanci a kolegové teď máte také možnost zapojit se do turnaje,  který se bude konat na podzim tohoto roku. Hrací dny začnou již  v  říjnu,  hrát  se  bude  každé  úterý  od  18:00. Vy sestavíte družstvo,  které  musí  mít  tři  základní  hráče  a  dva náhradníky. Náhradníci   se  nemusí  bát,  že  si  nezahrají,  můžou  se  kdykoli prostřídat  s  hlavními  členy  družstva  a  užít  si hru. Každý team odehraje  minimálně  4-5  hracích  dnů,  dle  rozlosování.  V případě většího  počtu  přihlášených  družstev  se  může  počet  hracích  dnů navýšit. V průběhu hracích dnů se průběžně setkají všechna družstva a odehrají  spolu  vždy po jednom zápase. Při prvním a posledním hracím dnu  bude  rozlosování  zápasů náhodné. Po odehrání zápasů bude ještě poslední   hrací  den  věnován  vyhlášení  vítězů  s  pohoštěním  pro účastníky turnaje od Centra Walzel. Těšit se budete moct na vyhlášené dobroty od Švejka.

 A  protože  jde  o  soutěž,  bude  mít  i třetí bowlingový turnaj své vítěze.  Oceněná  budou  tři  nejlepší  družstva, nejlepší muž a žena turnaje. Na jaké ceny se můžete těšit?

Družstva

1.      Večeře v restauraci Švejk pro 6 osob v hodnotě 1 200,-

2.      Večeře v restauraci Švejk pro 3 osoby v hodnotě 600,-

3.      10 piv Pilsner Urquell 12° zdarma v restauraci Švejk

Nejlepší hráč

1.      Večeře v restauraci Švejk pro 2 osoby

Nejlepší žena

1.      Tři kůry v solné jeskyni Walzel

 A  kolik  účast  v  turnaji  stojí? Pro celé družstvo, které odehraje minimálně   10   zápasů,  je  cena  4  500,-  s  DPH.  Odměňte  svoje zaměstnance,  kolegy  i sebe příjemným zpestřením všedních pracovních dní. Na částku Vám samozřejmě vystavíme daňový doklad.

Přihlásit se do turnaje je možné nejpozději do 27.9.2015. 

Zároveň v říjnu bude startovat BOWLINGOVÁ LIGA JEDNOTLIVCŮ, který se bude konat každý čtvrtek od 18 hod., startovné 150Kč/osoba. Prosíme o předání informací Vašim kolegům a zaměstnancům, jestli by neměli zájem o účast i na tomto turnaji.

Potřebujete poradit nebo chcete více informací?

+420 724 351 801

Používáme cookies ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním.

SOUHLASÍM