CENTRUM WALZEL - mezimestí / est. 1852

Cart

+420 702 208 528

Cart

Rodinný balíček

Střelba z reálných zbraní, bowling, laserová střelnice a odpočinek v solné jeskyni

Zábava pro celou rodinu (až 4 osoby) na 3 hodiny

Užijte si příjemné odpoledne s celou rodinou. Tatínek si jde na hodinu zastřílet z opravdových zbraní, maminka s dětmi mezi tím odpočívá v solné jeskyni a poté si jdete společně zahrát bowling a zastřílet na laserovou střelnici. Nebo maminka bude střílet a tatínek odpočívat?

Střelba z reálných zbraní - 1 hodina

Extra zážitek ze střelby z nejmodernějšího kompaktního samopalu SCORPION EVO 3, který je snem každého velkého kluka. K tomu si můžete vyzkoušet střelbu z krátké zbraně ráže 9 mm Luger dle vlastního výběru.
Balíček obsahuje:

  • odborné školení o bezpečném zacházení se zbraní
  • instruktora po celou dobu zážitku
  • zapůjčení samopalu SCORPION EVO 3
  • zapůjčení pistole ráže 9 mm Luger dle vlastního výběru
  • 30 nábojů 9 mm Luger, terče, zapůjčení sluchátek a brýlí, zálepky

Solná jeskyně - 1 hodina

Solná jeskyně je jednou z originálních metod ve využití síly soli z Mrtvého moře s výrazně preventivními, léčebnými, regeneračními a relaxačními účinky. Jeskyně je vybudována ze soli z Mrtvého moře, z mineralizované jodové soli z Klodawy a z Himalájských solných krystalů.  V solné jeskyni panuje unikátní mikroklima, které je charakteristické výjimečnou bakteriologickou čistotou vzduchu. Vzduch v solné jeskyni je nasycen částicemi minerálů a stopových prvků. Jejich postupné uvolňování má velmi kladný vliv na psychiku a celkovou kondici dětí i dospělých.

Laserová střelnice - 1 hodina

LaserSniper je elektronický střelecký simulátor. Zprostředkuje vám zážitek ze střelby v bezpečném a pohodlném prostředí. Střelci střílí realistickými zbraněmi na terče, kachny, prasata, kovboje atd. promítající se na velkou projekční plochu. Použitím moderní elektroniky, laserové a počítačové technologie je dosaženo reálného požitku ze střelby.

Bowling - 1 hodina

Přijďte si zahrát bowling na tu nejmodernější dráhu, kterou lze upravit i pro ty nejmenší! U nás najdete čtyři strojově mazané dráhy QubicaAMF, které jsou vždy v perfektním stavu a připravené na vaši hru. Na každé z drah si může zasoutěžit až osm hráčů a připraveni jsme i na dětské hráče. Těm můžeme hru usnadnit vysunutím ochranných mantinelů, takže jejich dobře mířená střela vždy doputuje až do toho správného cíle – ke kuželkám.

Zábavnéi odpoledne pro celou rodinu!
  • 1212 měsíců

  • 3 hodiny

  • Až pro 4 osoby

Potřebujete poradit nebo chcete více informací?

+420 724 351 801

Podobné zážitkové balíčky