CENTRUM WALZEL - mezimestí / est. 1852

Cart

+420 702 208 528

Cart

REFERENCE A DOPORUČENÍ

Co o nás říkají naši zákazníci?

 • Zuzka a Radek

  Zuzka a Radek

  Centrum Walzel se postaralo o kompletní catering na naší červencové svatbě v Jízdárně Hejtmánkovice od přivítání hostů, přes obědový raut až po večerní grilování a půlnoční guláš. Skvělé jídlo a fantastická obsluha byly nakonec nejčastějším komplimentem od našich hostů. Paní Sloupenská byla velmi příjemná a ochotná jak při plánování svatby, tak i po svatbě, kdy nám ve Walzelu zařídili pípu na dopití piva a krabičky na odvoz zbylých dobrot. Je vidět, že svatby mají perfektně zvládnuté a jejich svatební tým je sehraný. Byli jsme moc spokojení a můžeme jen doporučit.

  Zuzka a Radek

 • Lukáš Karlík

  Lukáš Karlík PPL CZ

  Dobrý den, pane Svobodo 

  chtěl bych Vám ještě jednou hrozně moc poděkovat. Vše dopadlo naprosto úžasně. ˇUžasne prostředí, dokonalé služby a Váš herecký výkon byl doslova na Oskara.
 • Žofie a Jordán

  Žofie a Jordán

  Chtěli bychom Centru Walzel moc poděkovat za veškerou péči a servis během naší červencové svatby na Jízdárně v Hejtmánkovicích. Vše bylo perfektní. S paní Sloupenskou byla během příprav vynikající domluva, ve všem nám vyšla vstříc a vytvořila nám catering opravdu na míru dle našeho přání. Během svatebního dne se o nás po celou dobu staral skvělý personál a všechno proběhlo bez sebemenšího zaváhání. Jídlo bylo navíc vynikající a všichni hosté si vše chválili. Nenašla jsem nikoho, kdo by našel sebemenší chybu. Také množství jídla vyšlo úplně přesně a nebylo potřeba řešit, že něco chybí, či naopak. Za vše ještě jednou moc děkujeme a jsme rádi, že jsme náš velký den mohli strávit právě s vámi.

   Žofie a Jordán Jarolímovi

 • Zuzana Papežová

  Zuzana Papežová PRO-DOMA stavebniny · specialista marketingu

  Dobrý den pane Svobodo,

  Zdravím Vás a i já Vám ještě jednou děkuji za skvělé zajištění akce.

  Zuzana Papežová

 • Kateřina a Jan

  Kateřina a Jan

  Rádi bychom poděkovali za cateringové služby Walzelu, které jsme si objednali na naši svatbu v Jízdárně Hejtmánkovice. Komunikace a koordinace příprav s pí. Sloupenskou byla perfektní a rychlá, servis při svatebním dni naprosto dokonalý a profesionální, personál moc milý a všechno objednané jídlo opravdu vynikající. Moc děkujeme za vše a doporučujeme vás dál.  

  Kateřina a Jan

 • Barbora a Patrik Valáškovi

  Barbora a Patrik Valáškovi

  Centrum Walzel nám dělal catering na naší dubnové svatbě na jízdárně v Hejtmánkovicích a nemůžeme být spokojenější. I přes nepřízeň počasí vše pohotově přizpůsobili, organizace byla skvělá, jídlo výtečné, všichni hosté ho moc chválili. Obzvlášť povedené jsou burgery Walzel,které víc než doporučujeme. Servis byl velmi profesionální, vše na rautu bylo vždy rychle doplněno, proběhlo i venkovní grilování, které mělo velký úspěch. Přípravy a jednání s paní Sloupenskou bylo příjemné a dokázala nám poradit a vyhovět našim požadavkům. Pan Šubrt nám pomohl koordinovat náš svatební den. Moc vám touto cestou děkujeme. Barbora a Patrik Valáškovi

 • Edita Kůsová

  Edita Kůsová Techko

  Dobrý den,

  děkujeme ještě jednou za super organizaci, večírek se všem líbil, jídlo bylo luxusní a celý večer u Vás neměl chybu.Ze střelnice byli chlapi nadšeni – hlavně ti, kteří tam byli poprvé. Líbilo se nám u vás tolik, že vás doporučujeme dál mezi známými a dokonce jsme vás navštívili s přáteli i následující týden a oslavili naše narozeniny.

  Edita Kůsová

 • Blanka Melicharová

  Blanka Melicharová MelicharCZ

  Dobrý den,

  Moc děkujeme za příjemně strávenou sobotu. Za mě mohu říci, že jsem byla opravdu spokojená.

  Moc děkuji a přeji příjemný zbytek dne.

  Blanka Melicharová • Katarína Janošková

  Katarína Janošková Regionální zástupce · Saint - Gobain

  Dobrý den, pane Svobodo

  Bylo to skvělé!!

  Děkujeme za možnost si to u Vás vyzkoušet,  pochvala tomu se nám věnovat,  i přístup Vašich kolegů byl naprosto unikátní….Zákazníci nadšeni a můj kolega by rád další akci pro své zákazníky udělal také u Vás..Chtěl report, ev.mu dám kontakt na Butterfly a já doufám, že to vyjde a budou i další spokojení ….

  Přeji Vám pěkný podzim , hlavně nadále podařené akce!

  Katarína Janošková

 • Markéta Slánská

  Markéta Slánská projektová manažerka · Butterfly agency

  Naprostá spokojenost s veškerým servisem! Úžasné prostředí pro firemní i soukromé akce či rodinné výlety. Děkuji také Tomáši Svobodovi za profesionální přístup při plánování firemní akce. Doporučuji!
 • Daniel a Aneta Víchovi

  Daniel a Aneta Víchovi

  Dobrý den,

   chtěli bychom Vám i celému týmu poděkovat za práci na naší svatbě. Všichni byli velmi milí, ochotní a pracovití. Bez této podpory by se určitě nepodařilo zajistit příjemnou atmosféru a plynulý flow svatby. Jmenovitě bychom chtěli poděkovat panu Šubrtovi, který s námi komunikoval a byl opravdu skvělý.

   Rovněž bych Vám chtěl dát za pravdu s počtem lidí podílejících se na svatbě. Počet nám přišel ideální a rozhodně by nebylo možné jej snížit. Jsme velmi rádi, že jste nám neustoupila a vše proběhlo tak jak mělo. :)

  Velké díky.

  Daniel a Aneta Víchovi

   

 • Pavel a Magdaléna Krkoškovi

  Pavel a Magdaléna Krkoškovi

  Rádi se podělíme o skvělou zkušenost se svatebním cateringem. Všechno běželo jako po drátkách, za což vděčíme paní Sloupenské, která s námi detailně řešila menu i harmonogram dne. Chceme vyzdvihnout zejména úžasnou a ochotnou obsluhu a výborné jídlo - jakkoli jsme jako novomanželé neměli možnost ochutnat většinu rautu, losos, roast beef i půlnoční guláš byly prvotřídní.

  Oceňujeme také velice milý a vstřícný přístup k našim specifickým požadavkům - na všem se šlo domluvit vč. přípravy našich speciálních drinků a last-minute rezervace 30 míst v pátek večer ve Švejkovi.

   Moc děkujeme a až budeme mít cestu kolem, rádi se zastavíme na Opata!
 • Standa a Lůca Šnytovi

  Standa a Lůca Šnytovi

  Chtěli bychom poděkovat celému kolektivu z Walzelu a zejména paní Sloupenské za přípravu cateringu pro naší svatbu, která se konala 1.7.2017 v jízdárně Hejtmánkovice.

  Ocenili bychom zejména profesionální a vstřícný přístup, který nám věnovali nejen po celou dobu svatby, ale i při její přípravě. Zařizovali pro nás přípravu svatební tabule, ranní pohoštění, oběd, odpolední raut a večerní grilování. I když jsme měli přes 100 hostů, vše probíhalo bez problémů a s ochotou splnili veškeré požadavky, které jsme si navymýšleli. Jelikož naši hosté odcházeli spokojeni a jídlo si pochvalovali, můžeme ostatním Walzel 100% doporučit!

  Mockrát děkujeme a těšíme se na případnou další spolupráci.

  Standa a Lůca Šnytovi

 • Dana Hečková

  Dana Hečková

  Dobrý den,

  dovolte mi touto cestou poděkovat celému týmu restaurace Švejk a obsluze na bowlingu, který nám svou vstřícností a rychlou obsluhou zpříjemnil naše posezení dne 29.04.2017 a to navzdory všem akcím, které se v tento den konaly.

  Ještě jednou děkujeme a rádi se na Vás obrátíme v případě konání jakékoli další akce.

  S přáním pěkného dne

  Hečková Dana

 • Mgr. Lucie Kejzlarová

  Mgr. Lucie Kejzlarová personální ředitelka / HR manager · Astratex.cz

  Dobrý den, pane Svobodo,

  večírek měl velký úspěch!!! Velmi se líbily všechny aktivity, kombinace se solnou jeskyní byla skvělá. Raut byl vynikající, rychlost jeho konzumace byla konec konců vidět od první vteřiny.  Výborná zpětná vazba byla i na pana karikaturistu. A samozřejmě tanec přišel také vhod.

  Věřím, že toto nebyla poslední akce, kterou u vás uspořádáme.

 • Martina Vlčková

  Martina Vlčková provozní oddělení · Hosti CZ

  Dobrý den pane Svobodo,

   i já Vám moc děkuji, hlavně za super organizaci. Všichni jsme si to užili náramně.

 • Zuzana Jungwirthova

  Zuzana Jungwirthova vedoucí marketingu · Farmet a.s.

  Dobrý den pane Svobodo,

  Večírek se povedl a moc děkuji za pomoc při celkové realizaci.

  Bylo to pro nás odpočinkové a přitom aktivní odpoledne a večer. Moc děkuji a těším se někdy příště na shledanou.
 • Markéta Hanušová

  Markéta Hanušová Broumovsko · Klášter Broumov

  Hezký den do Walzlovky přeju, ještě jednou moc a moc děkuji za servis obědový minulý týden na setkání informačních center KHK a Pardubického kraje. Jsem z Vašeho přístupu a servisu nadšená a jsem moc ráda, že Vás máme na Broumovsku. 

 • Pavel Pasler

  Pavel Pasler Česká pojištovna

  Dobrý den, pane Svobodo, Akce byla skvěle naplánovaná, děkuji za Váš přístup a ochotu. Rádi se k Vám vrátíme.

 • Ing. Josef Beneš

  Ing. Josef Beneš Wienerberger

  Dobry den, pane Svobodo, děkuji za uspořádání firemního večírku. Výborná akce po všech stránkách.

 • Jacek Zoła

  Jacek Zoła SIPH

  Szanowni Państwo, bardzo dziękujemy za miłą obsługę naszego pobytu w Centrum Walzel. Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni (-;

 • Zorka Bergmannová

  Zorka Bergmannová ZŠ a MŠ Hronov

  Dobrý den paní Sloupenská, chtěla bych Vám poděkovat za včerejší velice vydařenou akci ve Vašem zařízení. Byli jsme všichni spokojeni a myslím, že většina se k Vám bude ráda vracet. Děkujeme za milé přivítání v salónku, prohlídku budovy, vynikající věčeře, vzornou obsluhu a bowling neměl chybu. Přeji Vám krásné svátky vánoční, hodně zdraví a spokojenosti a v novém roce jen to nejlepší.

 • Lada Adámková

  Lada Adámková TL-ULTRALIGHT s.r.o.

  Střelnice v Centru Walzel je famózní! Už jsme stříleli leckde, ale tohle nemá konkurenci. Prostředí, vybavení i přístup obsluhy a instruktora naprosto bez chyby! Bez váhání všem doporučuji. Nejen zkušeným střelcům, kteří ocení moderní střelnici. I začátečníkům nebo "zvědavcům", kteří si to jednoduše chtějí jen vyzkoušet. Dobrý tip i pro firemní teambuilding.

 • Zdeněk Richter

  Zdeněk Richter SAFE4U, spol. s r.o.

  Dobrý den, byli jsme spokojeni moc a určitě se k vám vydáme častěji (naučil jsem se u vás pít Kotušovku, jen teď nevím kde jí v Praze koupím-)))

Taktéž Vám přeji úspěšný a dobrý rok jak v pracovním, tak v soukromém životě.


 • Ludmila Šolcová

  Ludmila Šolcová Obec Velké Petrovice

  Dobrý den, Dovolte mi poděkovat za hezky prožitý večer ve vašem centru.

 • L. Hostáková

  L. Hostáková REGIO

  Dobrý den, pane Svobodo,  19.12. jsme u Vás jako firma měli vánoční večírek. Chci Vám osobně moc poděkovat za vstřícnost při zařizování, a zároveň tlumočit spokojenost účastníků s celou akcí. Různé druhy střelby zaujaly a všichni jsme oceňovali velmi milý a profesionální přístup mladého pána, který nám byl po celou dobu k dispozici. Určitě jsme u Vás nebyli naposledy.

  Děkuji, přeji hezký zbytek roku a dobré vykročení do toho dalšího.

 • Paweł Parakiewicz

  Paweł Parakiewicz Toyota, PL

  Witam. Chciał bym podziękować w imieniu własnym oraz całej grupy bawiącej się u Państwa w Centyrum Walzel.  Wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni. Jedzenie było pyszne a zabawa na kręgielni fantastyczna. Proszę przekazać nasze podziękowania obsłudze, zarówno w restauracji Szwejk jaki i przy kręglach.
  Jeszcze raz Bardzo Dziękujemy.

 • Ing. Zbyšek Záliš ml.

  Ing. Zbyšek Záliš ml. Deputy Managing Director · Z-TRADE

  Vážená paní Sloupenská, ano, ještě jednou děkujeme za perfektní asistenci při přípravě a samotnou realizaci akce. Nám se líbila, což potvrzují pozitivní ohlasy všech zúčastněných.

 • Bc. Martina Novotná

  Bc. Martina Novotná Gymnázium Broumov

  Dobrý den, děkuji Vám za bezva organizaci včerejší akce. Všichni účastníci byli moc spokojení, jak s jídlem tak i s ochotou Vašeho personálu.