CENTRUM WALZEL - mezimestí / est. 1852

Cart

+420 702 208 528

Cart

Farma Tuček

Tipy na výlety · Adršpach

Nabízíme možnost ježdění na koni v lokalitě Adršpašsko-teplické skály na Farmě Tuček Adršpach pro začátečníky i pokročilé, pro děti i pro dospělé. U nás se můžete jen tak nechat na koni povozit, nebo si můžete vyzkoušet výuku jízdy na koních pod odborným dohledem instruktorky. Pro ty, co na koni jezdit umí, můžeme nabídnout vyjížďky na koních do nádherné okolní přírody, Adršpašské skály jsou na dosah. 

Na koni nemusíte umět jezdit, hlavní je mít chuť se něco nového naučit, něco nového prožít! Jízda na koni je zábava! Nezáleží na věku, všechny vás naučíme jak jezdit na koni. Malé děti povodíme na hodných, klidných a zkušených koních na jízdárně i v přírodně, stejně jako dospěláky, kteří mají ke koním respekt.

Na naši farmě klademe velký důraz na bezpečnost. Bez helmy se u nás na koni nejezdí. Pro ty co nemají jezdeckou helmu máme přilby k zapůjčení. Pro malé děti si můžete sebou vzít cyklistickou helmu, ale i tu u nás máme k zapůjčení. Nejvhodnější oděv pro ježdění na koni jsou dlouhé kalhoty a obuv s hladkou podrážkou bez podpatku.

Také se u nás na farmě můžete naučit jak se má ke koni přistupovat, jak s koněm správně zacházet, jak o koně pečovat, jak a čím ho krmit, čistit a jak připravit koně na ježdění – uzdění a sedlání.
Na naši farmě se specializujeme převážně na drezurní ježdění, s našimi koníky se také účastníme drezurních soutěží, někdy i parkurových soutěží. Proto je u nás možnost pro pokročilejší jezdce výcvik ježdění pod odborným dohledem. Pro úplné začátečníky nabízíme lonžování na koni. K dispozici máme venkovní vypískovanou plochu  a menší krytou halu, takže u nás si můžete vychutnat ježdění na koni i v nepříznivém počasí.
Proto kdo se chcete naučit jak jezdit na koni, nebo chcete jenom zažít projížďky na koních neváhejte nás kontaktovat!
A pro ty, komu jednorázové ježdění nestačí, nabízíme i možnost ubytování v Adršpachu v našem novém stylovém penzionu a víkendové pobyty, jejichž součástí je i jízda na koni.

Potřebujete poradit nebo chcete více informací?

+420 722 749 590

info@penziontucek.cz

sat

Horní Adršpach 5, 549 52 Adršpach


Podobné tipy na výlety