CENTRUM WALZEL - mezimestí / est. 1852

+420 702 208 528

Penzion Tuček

Horní Adršpach 5. 549 52 Adršpach

Máte rádi rodinnou atmosféru, klid a pohodu ?

Už jste se někdy probouzeli za zvuku kokrhání kohouta, bečení oveček nebo řehtání koní? Ještě né a chtěli by jste to zažít? A k tomu si pochutnat na čerstvém pečivu , zapíjet ho voňavou  kávou nebo zdravým mlékem  při snídani  servírované na kryté na terase s výhledem na okolní krásnou přírodu a výběhy se zvířátky, která u nás žijí?

Pokud ano, jste tady správně !!!

Náš rodinný penzion se nachází v klidné části Adršpachu, Adršpašské skály jsou ale nedaleko. Příjemné a klidné ubytování v Adršpachu je vodné jak pro rodiny s dětmi, tak pro dvojice hledající romantiku a nevšední zážitky, díky svému širokému zázemí je penzion vhodný i pro firemní akce a různé kolektivní pobyty. Mimo hlavní sezonu nabízíme také zážitkové pobyty, třeba romantický víkend pro dva, víkendový pobyt s koňmi a další různé pobytové balíčky a akce, třeba i promítací večery.

Náš klidný rodinný penzion  Adršpach na farmě Tuček nabízí možnost ubytování v prostorách bývalé stodoly, ubytování poskytujeme v 6 pokojích. Od dubna 2016 jsme v pěti pokojích nově vybudovali  i vybavené kuchyňské koutky, takže hostům  jsou k dispozici nové  apartmány v Adršpachu. Pobyt je bez stravy, hostům nabízíme možnost si přiobjednat bohaté  snídaně formou švédských stolů. Součástí penzionu je prostorná společenská místnost s možností velkoplošné projekce, kuchyňka, krytá terasa pro příjemnou relaxaci a třeba i grilování. Pro děti jsme připravili vnitřní dětský koutek s hračkami, domečkem a skluzavkou, venkovní dětský koutek s pískovištěm , houpačkou a skluzavkou, k dispozici je venkovní posezení, možnost parkování je hned vedle penzionu. Pro milovníky koní nabízíme ježdění na koni přímo u nás na farmě, součástí areálu je venkovní písková jízdárna a menší krytá foliová hala.

Samozřejmostí k pobytu je možnost blízkého kontaktu s našimi zvířecími obyvateli farmy – u nás chováme koníky, ovečky , kozy a kočky. Ve stylu našich mazlíčků jsou zařízené i pokoje – ubytovat se můžete v pokoji: U koníků, oveček, pejska a kočičky, u slepiček a koziček. A protože Adršpach je známý díky skalám a horolezectví, nechybí ani pokoj U horolezce.

Potřebujete poradit nebo chcete více informací?

+420 722 749 590

info@penziontucek.cz

sat

Horní Adršpach 5. 549 52 Adršpach

Podobné ubytování v okolí


Používáme cookies ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním.

SOUHLASÍM