CENTRUM WALZEL - mezimestí / est. 1852

Cart

+420 702 208 528

Cart

Střelnice Walzel - Zážitek na třech střelnicích s instruktorem

(i bez zbrojního průkazu)

Zážitek na třech profesionálních střelnicích najednou, navíc na jedněch z nejmodernějších v České republice. Během 2 hodin vás čeká:seznámení se zbraněmi a jejich bezpečným používáním střelba z několika typů zbraní, krátkých i dlouhých střelba na 3 různých střelnicích, na vzdálenosti od 5 do 50 m.

Budete střílet na terče i na plátno, na které se promítají natočené reálné scény, jako je obrana při přepadení banky a podobně. Tuto technologii výcviku střelby používají ozbrojené složky a bezpečnostní agentury. Nyní máte i vy jedinečnou možnost vyzkoušet si tuto interaktivní projekční střelnici. Je to nezapomenutelný zážitek!

Popis střelnic

25m střelnice s terči, které jsou počítačem řízené. Terče jsou plně programovatelné – na střelce provádějí útok/ústup, kličkují, mohou být nastavené staticky ve vzdálenosti 5 až 25 m podle požadavku střelce nebo se otáčejí – přítel/nepřítel.

50m střelnice, která je vybavena projekčním terčovým systémem s mezinárodními terči (divoké prase, liška, srnec, puškové terče atd.).

16m interaktivní projekční střelnice – tato střelnice obsahuje velké množství střeleckých programů – střelecké, lovecké a obranné (zásah při přepadení banky, napadení v bytě, divoká prasata v lese atd.).

V ceně je kompletní zapůjčení všech ochranných pomůcek, brýlí a sluchátek, terčů, dále zálepky, odborný instruktor, půjčení 5 různých zbraní a 115 nábojů. Zážitek je vhodný pro muže i ženy. Věkové omezení: od 12 do 18 let v doprovodu zákonného zástupce. Darujte nebo si užijte originální zážitek! Zbrojní průkaz nepotřebujete, stačí vám občanský průkaz.

Obdržíte pamětní certifikát, dokládající absolvování střelby.


Náhled zážitkového poukazu

  • 12Platnost 12 měsíců

  • 2,5 hodiny zábavy

  • Pro 1 osobu

  • Výměna zdarma

Potřebujete poradit nebo chcete více informací?

+420 724 351 801

Podobné zážitkové balíčky